Style Switcher

Predefined Colors

 

Mobil Lastik Yardımı (Yol Yardım Servisi) 

Araçlarınızın lastiklerinin bakımı belirli periyotlar içerisinde mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede sağlıklı bir sürüş alanı oluşturabilirsiniz. Özellikle de uzun yola gideceğiniz zaman lastiklerin bakımı daha da önem kazanmaktadır. Lastiklerin ömrü kısalmış ise size bu durum direksiyonda tam bir hakimiyet vermeyecektir. Yolda giderken aracınızın lastiğinde sorun olduğunda kendiniz müdahale etmemelisiniz. Bu konuda uzman kişilerden destek almanız yararınıza olacaktır. Firmamız lastik yardımı konusunda geçmişten gelen tecrübesi ile hizmet vermektedir. Mobil lastik yardımı konusunda uzman kadrosu ile size en kısa süre içerisinde ulaşarak lastiklerinizin değişimi profesyonel hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirmektedir. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerimizden günün her saati destek alabilirsiniz.

 

Mobil Lastik Yardımı Nedir?

Mobil lastik yardımı siz yolda kaldığınızda ulaşabileceğiniz ve destek alabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Günün her saati nerde kalırsanız kalın lastikleriniz ile ilgili sorunda kolayca ulaşabilirsiniz. Sunulan hizmet garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bünyemizde yer alan tüm çalışanlar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Lastik tamiri ve değişimi konusunda uzman olan personel size garanti kapsamı içerisinde hizmet vermektedir. Firmamız lastik tamiri konusunda ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca yol yardım servisi ile de müşterilerimize gereken destek sunulmaktadır. Yolda kaldığınız zaman kurumsal iletişim numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Yolda Kaldığınızda Sorun Etmeyin

Aracınızın bakımlarını düzenli yaptırmanız daha sağlıklı bir sürüş keyfi sunacaktır. Eğer aracınızdan dolayı yolda kalmış iseniz bunu sorun etmeyin. Hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Günümüzde birçok araç lastik bakımını zamanında yaptırmadığı için yolda kalabilmektedir. Ayrıca lastiğin patlaması veya dışarıdan gelen bir etkenden dolayı lastiğin zarar görmesi olabilmektedir. Bu gibi durumlarda aracınızı kenara çekerek mobil lastik yardımı almanız en iyi çözüm olacaktır. Kısa sürede lastiğiniz tamir edilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Böylelikle planlarınızdan da geri kalmamış olursunuz. Firmamız lastik satışı ve tamiri konusunda yasal çerçeve içerisinde hizmet vermektedir.

Her türlü aracın lastik değişimi konusunda hizmet veren firmamız kurumsal ilkelere ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız lastiklerinizi depoda tutarak saklama hizmeti vermektedir. Mevsime göre lastik değişiminizi firmamız tarafından hizmet alarak yaptırtabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız lastiklerde tarafımızdan özel olarak saklanmaktadır. Sizde hizmet içeriğimizden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Mobil yardım destek hattı günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir.

Call Now Button