Style Switcher

Predefined Colors

Lastik Kiralama

Bütün şirketler, maliyetlerini daha da düşürebilmek için araç ile filo kiralama yöntemini kullanmaktadır. Günümüzde de özellikle uluslararası nakliye firmaları ile lojistik firmaları lastik kiralama işlemlerine önem vermektedir.

 

Firmaların maliyetlerini en aza indiren lastik kiralama hizmeti, firmamız tarafından en güvenilir şekilde sunulmaktadır. Hangi marka araç ya da hangi marka lastik olursa olsun kullanılacak olan lastikler büyük önem taşımaktadır. Araçların sürüşü esnasında her koşulda lastiklerin ilk amacı can güvenliğini sağlamak olmaktadır.

 

Araçların konforu ile yakıt tüketimi gibi konularda da lastiğin önemi çok büyüktür. Bu nedenle lastik kiralama yapan yerler araştırmasında bulunan firmaların sayısı artmaktadır. Üreticiler lastiklere genel olarak 65.000 ile 70.000 km arasında bir kullanım ömrü biçmektedirler. Ancak bu süre, aracın kullanım şartlarına göre değişmektedir.

 

 

 En Güvenilir Lastik Kiralama Hizmeti

 

Lastik kiralama hizmetini ne zaman alacağınız konusunda net bir bilginiz yok ise yasalar tarafından belirlenmiş olan ve işlevsellik açısından lastikleri doğru olarak limitlendiren 3 mm diş derinliğine göre karar verilmelidir. Çünkü lastiklerin diş derinliği 3 mm.nin altına indiğinde büyük risk taşımaktadır.

 

3 mm. Diş derinliğinin altına inmiş olan lastik, işlevselliğini de yitirdiği için kaliteli bir sürüş keyfi yaşatmamaktadır. Bu değerlere göre, bir lastiğin ortalama ömrü 60.000 km civarındadır ve artık lastiklerin değişim zamanı gelmiş demektir.

 

Firmamız, kaliteli ve aracınıza en uygun lastikleri sizlere sunmaktadır. Araçlarınız için kiraladığınız lastikler, normal zamanından önce 3 mm. diş derinliğinin altına indiği zaman lastiklerin yeniden değişim hizmetini sağlıyoruz. Bu sayede araçlarınızı daima güvenli kullanmanız sağlanmaktadır. Ayrıca bunun için ekstra bir bedel ödemenize de gerek yoktur. Lastik Kiralama konusunda uzman olan firmamız, deneyimli elemanlar eşliğinde hızlı bir şekilde güvenilir Lastik Kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

 

Call Now Button