Style Switcher

Predefined Colors

Lastik Değişimi

Lastik Değişim Hizmetimiz

 

Sürüş güvenliği için önemli olan lastik değişimi konusunda oldukça hassas olan firmamız, araçların teknik verilerine uyumlu olan lastiklerin kullanılması konusuna önem vermektedir. Geniş hizmet ağımız sayesinde istediğiniz her yerden en hızlı şekilde lastik değişim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Sürüş anında yolda aniden bozulan lastiklerin mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Yolculuğun daha güvenli ve rahat sürdürülebilmesi için lastik takan yerler aramanıza gerek kalmadı. Firmamız 7 / 24 hizmet vermektedir ve ihtiyacınız olan lastik değişimini istediğiniz her saatte yapmaktadır.

 

Kaliteli ve güvenli hizmetten asla ödün vermeyen firmamız, sizlerin güvenliği ve konforu için lastiklerinizin değişimini kısa sürede yaparak lastiklerinizin havasını ve aracın markasına göre belirlenmekte olan basınç oranını kontrol eder.

 

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde lastik ebadı ile aracınızın markasını söylemeniz yeterlidir. Firmamız bir an önce istekleriniz doğrultusunda en kaliteli ve güvenli lastik değişimi hizmetini ayağınıza getirmektedir.

 

Güvenilir Lastik Değişimi İle kafanız Rahat Olsun

 

Sürüş güvenliğinin sağlanması açısından çok önemli bir yere sahip olan lastikler, yolculuğun güvenli bir şekilde sonlandırılmasını sağlar. Sürüş esnasında lastiklerde meydana gelen sorunlar için yapılan lastik değişimi dışında mevsimlik ve kışlık lastik değişimi hizmeti de veriyoruz. Kış lastiğinin kanunen kullanım süresi Ekim ayı ile başlar ve Mart ayının sonuna kadar devam eder. Bu tarihler şehirlerin hava durumlarına göre değişebilmektedir. Ancak genel olarak bu tarihlerde kışlık lastiklerin değişiminin yapılması gerekmektedir.

 

Mevsimlik lastiklerin kullanım süresi ise Nisan ayı ile başlayarak Eylül ayının sonuna kadar devam eder. Bu tarihlerde firmamızın lastik değişim hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Garantili ve güvenilir lastik değişimi hizmeti veren firmamız, lastik değişimleri anında balans ayarlarını da kontrol ederek aracınızı en güvenilir şekilde teslim etmektedir.

 

Call Now Button